Blog

Aston Martin Residences - Luksusowe nieruchomości dla wybrańców.

W tym tygodniu miałem możliwość osobiście "zwiedzić" plac budowy jednego z najbardziej wyjątkowych apartamentowców klasy Premium na świecie - Aston Martin Residences w Miami.

Wyjątkowy bez wątpienia projekt, pod brandem jednego z najbardziej ekstrawaganckich i luksusowych producentów samochodów na świecie. Unikalności dodaje mu fakt iż jest to jedyna i ostatnia realizacja Astona Martina na świecie, jeżeli chodzi o luksusowe apartamenty. Takie podejście to ukłon w stosunku do najwierniejszych motoryzacyjnych klientów. Fakt, iż jest to jedyny taki projekt sprawia, że zakup apartamentu staje się ogromnym wyróżnieniem dla wszystkich nabywców, dające im jeszcze większe poczucie prestiżu, statusu społecznego i wyjątkowości.

 

Realizacja zostanie ukończona w całości w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy, natomiast już dziś zostało sprzedanych ponad 56% powierzchni.  

 

 

Kilka autorskich zdjęć z wizytacji na placu budowy Aston Martin Residences.

 

 

Ceny nieruchomości zaczynają się od 800 000 USD za najmniejsze powierzchnie i rosną do bagatela 50 000 000 USD za najbardziej prestiżowy 3 poziomowy apartament na najwyższym piętrze.

 

 

Metraż apartamentów dostępny w tym wspaniałym budynku to od 65 m2 (pokój typu Studio) do prawie 900 m2 (Penthouse).

 

 

Na powierzchni 52-55 piętra dedykowana jest strefa Amenities

 

 

Ciekawostką i nie lada atrakcją dla nabywców z pewnością jest to iż do kilku apartamentów Aston Martin w prezencie ofiarowuje... swój najnowszy model Aston Martin Vulcan.

P.S. miałem okazję zasiąść za sterami tego "potwora", muszę przyznać, że zarówno z zewnątrz jak i wnętrze robi ogromne wrażenie, chodź jest strasznie...ciasny i niewygodny. 

 

 

Dla wąskiego grona nabywców dedykowane są apartamenty, do których można... wjechać. Owi szczęśliwcy będą mogli z podziemnego parkingu specjalnymi windami wjechać swoimi samochodami do sąsiadującego z apartamentem prywatnego garażu. Co się nie robi dla najbardziej wymagających klientów, zaspokojenie najbardziej wygórowanych potrzeb to dziś po prostu obowiązek każdego, kto chce świadczyć usługi najwyższej jakości dedykowane dla najzamożniejszych

 

Nikogo zapewne nie zdziwi, że najwyższy odsetek kupujących to osoby pochodzące z ameryki południowej, Azji czy Rosji. 

 

Liczę, że korzystając z mojego doświadczenia, możliwości i kontaktów dumnym właścicielem jednego z apartamentów będzie również Polak.

 

Oczywiście warto nadmienić, że część inwestorów dokonuje zakupu owych apartamentów z zamysłem stricte inwestycyjnym, chcąc uprawiać typowy Rental. Zwrot z zainwestowanego kapitału podmiot świadczący usługi zarządzania wynajmem szacuje na zaledwie kilka lat.

 

 

 

 

 

Jesteś zainteresowany luksusowymi nieruchomościami, chcesz poznać szczegóły tego projektu, stać Cię na najwyższy poziom luksusu i chciałbyś zamieszkać w Aston Martin Residences?

Zapraszam do kontaktu. 

 

Paweł Reczulski

Wealth Advisor

 

17 listopada 2019
Imię i nazwisko:
Telefon:
Twój e-mail:
Województwo:
Obszar zainteresowania:
Inwestycje
Nieruchomości
Finansowanie
Dobra luksusowe
Doradztwo biznesowe
Sukcesja
Inne
Wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Szukasz nieruchomości z najwyższej światowej półki?

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na kontakt bezpośredni drogą mailową i/lub telefoniczną w celu komunikacji pomiędzy pozostawiającym dane kontaktowe, a WealthAdvisor.pl

O mnie

Ekonomista, analityk giełdowy, trader, inwestor,  doświadczony Wealth Advisor.

Jestem tutaj

Kontakt

Na terenie całego kraju.

             tel. +48 667-641-947

             kontakt@wealthadvisor.pl

 

 

Strona główna | O mnie | Blog | Zakres działań | Kontakt 

© WebWave 2017

 

Strona internetowa www.WealthAdvisor.pl to portfolio (cv) prezentujące osiągnięcia, doświadczenia i kompetencje Wealth Advisora. Nie ma znamion oferowania produktów finansowych, ani nie służy przekazywaniu danych osobowych podmiotom trzecim.

Celem strony internetowej www.WealthAdvisor.pl jest zaprezentowanie możliwych usług i zakresu działań dedykowanych dla klientów z segmentu Private oraz HNWI.