Bezpłatna konsultacja

 

Spotkanie ze mną nic nie kosztuje, a może zaoszczędzić Ci wiele czasu i pieniędzy.

Zobacz więcej

Analiza biznesowa

 

Kompleksowa analiza tego jak funkcjonuje dany biznes, w jaki sposób są określone kierunki rozwoju oraz wizja dalszego rentownego funkcjonowania.

Optymalizacja podatkowa

 

Zbadanie i opracowanie optymalnej i legalnej formy prowadzenia działalności wraz z określeniem najlepszej formy podatkowej lub zdiagnozowanie obszaru wymagającego optymalizacji w tym zakresie.

Consulting strategiczny

 

Diagnoza problemów, przyczyn stagnacji lub określenie nowych kierunków i możliwości rozwoju dla danego przedsiębiorstwa. Kluczowe jest znalezienie i opracowanie metod mających na celu osiągnięcie postawionych założeń.

Doradztwo biznesowe

Doradztwo biznesowe

 

Doradztwo biznesowe to pewnego rodzaju spojrzenie z zewnątrz na strukturę, model działania czy strategię danej firmy. W skład takiego doradztwa może wchodzić zarówno prosta analiza biznesowa która ma na celu precyzyjne umiejscowienie danego podmiotu na tle rynku, konkurencji czy własnego długoterminowego planu. Następstwem jest consulting strategiczny, czyli diagnoza potencjalnych problemów i postawienie założeń mających na celu poprawę sytuacji lub nakierowanie na nowe tory. Częstym narzędziem służącym do poprawienia rentowności prowadzonego biznesu jest odpowiednia legalna optymalizacja podatkowa, czyli nic innego jak analiza form prowadzenia działalności i sposobów rozliczania jej.

O mnie

Ekonomista, analityk giełdowy, trader, inwestor,  doświadczony Wealth Advisor.

Jestem tutaj

Kontakt

Na terenie całego kraju.

             tel. +48 667-641-947

             kontakt@wealthadvisor.pl

 

 

Strona główna | O mnie | Blog | Zakres działań | Kontakt 

© WebWave 2017

 

Strona internetowa www.WealthAdvisor.pl to portfolio (cv) prezentujące osiągnięcia, doświadczenia i kompetencje Wealth Advisora. Nie ma znamion oferowania produktów finansowych, ani nie służy przekazywaniu danych osobowych podmiotom trzecim.

Celem strony internetowej www.WealthAdvisor.pl jest zaprezentowanie możliwych usług i zakresu działań dedykowanych dla klientów z segmentu Private oraz HNWI.