Bezpłatna konsultacja

 

Spotkanie ze mną nic nie kosztuje, a może zaoszczędzić Ci wiele czasu i pieniędzy.

Zobacz więcej

Finansowanie zastawowe

 

Rodzaj finansowania krótkoterminowego, gdzie zabezpieczeniem szybkiego zastrzyku kapitału jest majątek posiadany przez klienta. Zazwyczaj zastaw na hipotece lub innym trwałym "twardym" i zbywalnym aktywie. Jest to najdroższa forma finansowania.

Finansowanie projektowe

 

Indywidualna forma finansowania dobierana do konkretnego projektu z analizą opłacalności i wrażliwości zewnętrznego kapitału na rotację w czasie realizacji danego projektu.

Finansowanie bankowe

 

Najprostsza i najczęstsza forma finansowania, obejmująca kredyty hipoteczne, firmowe, inwestycyjne czy deweloperskie.

Finansowanie udziałowe

 

Wprowadzenie kapitału zewnętrznego wraz z oddaniem części udziałów (kontroli) prowadzonego biznesu to często jedyna szansa na zrobienie kroku w przód dla podmiotów w stagnacji biznesowej.

Finansowanie funduszowe

 

Finansowanie poprzez różnego rodzaju fundusze od unijnych po inwestycyjne konkretnych realizacji. Dzięki wielu podmiotom posiadającym nadwyżki kapitałowe jest to zazwyczaj finansowanie wysoko-wolumenowe.

Finansowanie

Finansowanie

 

Finansowanie zewnętrzne to normalny mechanizm pozyskiwania kapitału pod konkretne potrzeby. Najczęściej spotykane i znane to finansowanie bankowe w postaci różnego rodzaju kredytów. Jednak nie zawsze jest ono możliwe do wykorzystania, a co ważniejsze czasami bywają inne dużo bardziej opłacalne. Przy finansowaniu wszelkiego rodzaju działań inwestycyjnych, rozwojowych, czy takich które mają na celu zrealizowanie konkretnego działania używa się finansowania alternatywnego do bankowego. Kluczowe jest dobranie odpowiedniego źródła oraz sposobu pozyskania kapitału zewnętrznego. 

O mnie

Ekonomista, analityk giełdowy, trader, inwestor,  doświadczony Wealth Advisor.

Jestem tutaj

Kontakt

Na terenie całego kraju.

             tel. +48 667-641-947

             kontakt@wealthadvisor.pl

 

 

Strona główna | O mnie | Blog | Zakres działań | Kontakt 

© WebWave 2017

 

Strona internetowa www.WealthAdvisor.pl to portfolio (cv) prezentujące osiągnięcia, doświadczenia i kompetencje Wealth Advisora. Nie ma znamion oferowania produktów finansowych, ani nie służy przekazywaniu danych osobowych podmiotom trzecim.

Celem strony internetowej www.WealthAdvisor.pl jest zaprezentowanie możliwych usług i zakresu działań dedykowanych dla klientów z segmentu Private oraz HNWI.