Zainteresowany?

Zainteresowany?

Zainteresowany?

Zainteresowany?

Zainteresowany?

Top 5

Bezpłatna konsultacja

 

Spotkanie ze mną nic nie kosztuje, a może zaoszczędzić Ci wiele czasu i pieniędzy.

Zobacz więcej

Lokale usługowe

 

Zakup lokalu usługowego pod docelowego najemce, to długoterminowa inwestycja ze stabilną stopą zwrotu. Kluczowe staje się znalezienie i administrowanie podmiotu wprowadzającego się ze swoim biznesem do posiadanego lokalu.

Flipping

 

Flipping nieruchomości, czyli zakup mieszkania do kapitalnego remontu w celu rewitalizacji i docelowego home stangingu to atrakcyjna forma dla osób szukających możliwości inwestycyjnych na rynku nieruchomości.

Luksusowe apartamenty

 

Luksusowe apartamenty to nie lada gratka dla bardzo zamożnych inwestorów. Posiadanie takiej nieruchomości to wspaniałe aktywo inwestycyjne, zarówno pod kątem wzrostu wartości jak i możliwości wynajmu terminowego.

Biurowce

 

Rynek nieruchomości biurowych w Polsce jest w fazie rozkwitu. Projekty generują atrakcyjne stopy zwrotu zarówno dla inwestorów jak i podmiotów właścicielskich.

Prywatne akademiki

 

Prywatne akademiki to najszybciej rozwijająca się nisza nieruchomościowa w Polsce. Student housing staje się okazją dla inwestorów do wysokich stóp zwrotu z realizacji inwestycji, ale i jako gotowce inwestycyjne dające wysokie przepływy pieniężne z najmu.

Apartamentowce

 

Rynek apartamentowców w Polsce to wciąż młody obszar. Coraz chętniej Polacy sięgają po mieszkania na wynajem, niż na własność, szczególnie w największych miastach. Tzw. coliving coraz częściej zwraca uwagę również inwestorów.

Nieruchomości

Nieruchomości

 

Dla wielu inwestorów rynek nieruchomości wydaje się być istnym El Dorado niezależnie od formy i rodzaju inwestowania. Oczywiście nie jest to prawda! Tak jak na rynku kapitałowym, tak samo w nieruchomościach jest wiele obszarów, gdzie czyha mnóstwo niebezpieczeństw i miejsc, w których może zmaterializować się wiele ryzyk. Dlatego tak samo ważna, jak w przypadku rozwiązań z rynku kapitałowego jest odpowiednia selekcja zarówno pod kątem potencjału zysku, ale chyba jeszcze ważniejsze to poziomem potencjalnego ryzyka w zakresie zabezpieczeń, możliwej płynności, a co najważniejsze to wiarygodności podmiotu stojącego za daną inwestycją. 

 

Po szczegółowe informacje odnośnie tego, jak należy postrzegać rynek nieruchomości zarówno pod kątem możliwości inwestycyjnych, ale przede wszystkim zagrożeń czekających na inwestorów na tym rynku zapraszam do sekcji BLOG, gdzie znajdują się artykuły poświęcone nieruchomościom (artykuł na ten temat dostępny na blogu: "CZYTAJ")

 

W nieruchomości można inwestować niezależnie od kwot, takie możliwości dają instrumenty finansowe, które służą jako narzędzie do alokacji środków w dany projekt, czy chociażby kwestie udziałowe w danej inwestycji. Dla "większych" graczy  na tym rynku dostępne są konkretne nieruchomościowe projekty, czy chociażby inwestycje wspólne, a dużą gratką są dzisiaj tzw. sety rentalowe.

O mnie

Ekonomista, analityk giełdowy, trader, inwestor,  doświadczony Wealth Advisor.

Jestem tutaj

Kontakt

Na terenie całego kraju.

             tel. +48 667-641-947

             kontakt@wealthadvisor.pl

 

 

Strona główna | O mnie | Blog | Zakres działań | Kontakt 

© WebWave 2017

 

Strona internetowa www.WealthAdvisor.pl to portfolio (cv) prezentujące osiągnięcia, doświadczenia i kompetencje Wealth Advisora. Nie ma znamion oferowania produktów finansowych, ani nie służy przekazywaniu danych osobowych podmiotom trzecim.

Celem strony internetowej www.WealthAdvisor.pl jest zaprezentowanie możliwych usług i zakresu działań dedykowanych dla klientów z segmentu Private oraz HNWI.