Bezpłatna konsultacja

 

Spotkanie ze mną nic nie kosztuje, a może zaoszczędzić Ci wiele czasu i pieniędzy.

Zobacz więcej

Dziedziczenie

 

Naturalnym sposobem na to, aby przez lata budowany majątek  znalazł się we właściwych rękach, gdy zabraknie nas na tym świecie jest odpowiednio skonstruowany testament. Problemem jest nie tylko to, że mało osób go sporządza, ale również to, że nie właściwie go konstruuje.

Zabezpieczenie bliskich

 

Ochrona najbliższych to priorytet dla każdego kto ma rodzinę. Kluczowe jest to, by zabezpieczyć zarówno ich byt, przyszłość i zdrowie, gdy przytrafi się coś złego.

Sukcesja majątkowa

 

Sukcesja majątkowa to proces przekazywania majątku pomiędzy pokoleniami. Dotyczy każdego rodzaju majątku zarówno prywatnego czy też działającego biznesu. Można rozróżnić sukcesję w rodzinie i sukcesję w biznesie, tak by trwał niezależnie od niespodziewanych zdarzeń.

Sukcesja

Sukcesja

 

Testament, spadek czy dziedziczenie to pojęcia powszechnie znane. Wciąż mało znane i nie do końca rozumiane przez wiele osób jest pojęcie sukcesji majątkowej. Problematyka sukcesji w firmach rodzinnych jest tematem trudnym i często pomijanym przez przedsiębiorców, co w wielu przypadkach skutkuje bardzo poważnymi i negatywnymi skutkami ekonomicznymi i prawnymi dla rodziny, pracowników, wierzycieli a także samego właściciela prowadzącego działalność gospodarczą. Najważniejsze to uświadomić sobie możliwe zagrożenia, komplikacje oraz scenariusze, które mogą mieć miejsce w sytuacji kryzysowej.

O mnie

Ekonomista, analityk giełdowy, trader, inwestor,  doświadczony Wealth Advisor.

Jestem tutaj

Kontakt

Na terenie całego kraju.

             tel. +48 667-641-947

             kontakt@wealthadvisor.pl

 

 

Strona główna | O mnie | Blog | Zakres działań | Kontakt 

© WebWave 2017

 

Strona internetowa www.WealthAdvisor.pl to portfolio (cv) prezentujące osiągnięcia, doświadczenia i kompetencje Wealth Advisora. Nie ma znamion oferowania produktów finansowych, ani nie służy przekazywaniu danych osobowych podmiotom trzecim.

Celem strony internetowej www.WealthAdvisor.pl jest zaprezentowanie możliwych usług i zakresu działań dedykowanych dla klientów z segmentu Private oraz HNWI.