Zainteresowany?

Zainteresowany?

Zainteresowany?

Zainteresowany?

Zainteresowany?

Zainteresowany?

Bezpłatna konsultacja

 

Spotkanie ze mną nic nie kosztuje, a może zaoszczędzić Ci wiele czasu i pieniędzy.

Zobacz więcej

Top 6 

Venture Capital

 

Finansowanie podmiotów we wczesnej fazie rozwoju w oczekiwaniu na ponadprzeciętny zysk.

Private Equity

 

Długoterminowe inwestowanie udziałowe w podmioty z wysokim potencjałem wzrostu. Inwestycje dla osób z długim horyzontem czasowym.

Joint Venture

 

Wspólne przedsięwzięcia inwestycyjne z innymi inwestorami, w ramach projektów biznesowych.

Fundusze zagraniczne

 

Zagraniczne fundusze inwestycyjne prowadzone przez największe instytucje finansowe na świecie. 

 

Obligacje

 

Wyselekcjonowani emitenci pod kątem wiarygodności:

- obligacje korporacyjne

- skarbowe

Fundusze Inwestycyjne Zamknięte

 

Fundusze Inwestycyjne Zamknięte:

- oparte o rynek kapitałowy 

- aktywów niepublicznych

- autorskie

Zarządzenie Portfelowe

 

Usługa dedykowana do najbardziej wymagającego klienta. Indywidualnie dostosowana strategia inwestycyjna z określeniem celu, poziomu ryzyka i rodzaju instrumentów inwestycyjnych wybranych do realizacji zdefiniowanej polityki inwestycyjnej. Prowadzona przez licencjonowaną instytucję finansową.

Rozwiązania inwestycyjne

 

Osoby współpracujące ze mną mają dostęp do niemal wszystkich rozwiązań kapitałowych dostępnych w Polsce i na świecie. Nie to jest jednak najważniejsze, bo nie ilość, a jakość jest najważniejsza. Z założenia każde rozwiązanie inwestycyjne jest stworzone po to, aby zarabiać. Brutalną prawdą jest jednak to, że nie wszystkie rozwiązania inwestycyjne będą zarabiały w tym samym czasie, dlatego tak ważna jest odpowiednia selekcja zarówno pod kątem potencjału zysku, ale chyba ważniejsze to poziomem potencjalnego ryzyka, które może się zmaterializować. 

 

Wymagający klienci z segmentów Private chcą budować swój portfel na rozwiązaniach bardziej specjalistycznych niż te dedykowane do klientów detalicznych (artykuł na ten temat dostępny na blogu: "CZYTAJ").  Do takich rozwiązań z rynku kapitałowego należą unikatowe FIZy, wysokiej klasy obligacje korporacyjne i skarbowe,  czy zagraniczne fundusze największych podmiotów inwestycyjnych dedykowane dla najzamożniejszych.

 

Klienci z segmentu HNWI do powyższej palety mogą pozwolić sobie na "dołożenie" rozwiązań takich jak projekty Joint Venture, uczestnictwo w funduszach Private Equity i Venture Capital czy obecnie najpopularniejsza usługa dedykowana dla nielicznych jaką jest Zarządzanie Portfelowe.

Zarządzanie

finansami

O mnie

Ekonomista, analityk giełdowy, trader, inwestor,  doświadczony Wealth Advisor.

Jestem tutaj

Kontakt

Na terenie całego kraju.

             tel. +48 667-641-947

             kontakt@wealthadvisor.pl

 

 

Strona główna | O mnie | Blog | Zakres działań | Kontakt 

© WebWave 2017

 

Strona internetowa www.WealthAdvisor.pl to portfolio (cv) prezentujące osiągnięcia, doświadczenia i kompetencje Wealth Advisora. Nie ma znamion oferowania produktów finansowych, ani nie służy przekazywaniu danych osobowych podmiotom trzecim.

Celem strony internetowej www.WealthAdvisor.pl jest zaprezentowanie możliwych usług i zakresu działań dedykowanych dla klientów z segmentu Private oraz HNWI.